Visada šviežias ir nuolat šurmuliuojantis – „Vapiano“ tinklaraštis.

NAUJAME YPATINGAME MENIU patiekalai su jūros gėrybėmis

Didžiuojamės galėdami jums pasiūlyti ne tik klasikinius itališkus patiekalus, bet ir atsinaujinusį Vapiano ypatingųjų meniu kuris suteiks jums įdomių ir naujų skonio pojūčių. Šį kartą magiškas žodžių junginys – jūros gėrybės, kurios ne veltui labai mėgstamos italų virtuvėje. Ypač gardus mėsos ir jūros gėrybių patiekalų derinys – visi mėgstamiausi viename patiekale.

RISOTTO REEF’N’BEEF – rizotas su jautienos filė, karališkomis krevetėmis, morkomis, cukinijomis, vyšniniais pomidorais ir svogūnų laiškais, kreminiame vėžių uodegėlių padaže. Vien tik pagalvojus apie šį patiekalą – seilės tįsta.

PIZZA REEF’N’BEEF- Dvi nedidelės skirtingų skonių picos: viena su jautienos filė pesto padažu, pievagrybiais ir itališku kietuoju sūriu, kita su Vapiano picos padažu, krevetėmis, vyšniniais pomidorais ir gražgarstėmis. Picas patiekiame su česnakiniu padažu, kuris yra tarsi vyšnia ant torto – tiesiog tobulai užbaigia visa skonių derinį.

Jei norite lengvesnio patiekalo arba pradėti valgį nuo skanaus užkandžio, sriuba visada yra geras pasirinkimas. Specialiųjų meniu rasite ZUPPE DI CAVOLFIORE , skanią, trintą kreminę kalafiorų sriubą.

Peržiūrėkite meniu naujienas.