Visada šviežias ir nuolat šurmuliuojantis – „Vapiano“ tinklaraštis.

LA PRIMAVERA – naujas ypatingasis Vapiano meniu atneša tikrą PAVASARIO dvasią

Magiškas NAUJOJO pavasario ypatigųjų meniu žodis – La Primavera, kuris itališkai reiškia pavasarį. Būtent apie tai ir yra naujasis pavasariškas Ypatingųjų meniu – žalias, šviežias ir gardus. Meniu rasite du naujus pastos patiekalus, picos, trintos kreminės smidrų sriubos, užkandžių dalinimuisi ir, žinoma, smaližiams – gardų citrusinį desertą.

INSALATA PRIMAVERA – tiesiogine prasme žvaigždė šiame pavasariškame meniu. Puikios salotos pavasariui – šviežios, traškios salotos su burnoje tirpstančiu avokadu ir obuoliais.

Arba BURRATA DELICATA – tikroji sūrio mėgėjų svajonė. Elegantiškas užkandis su burrata, artišokų pesto, bazilikų pesto, marinuotais pomidorais. Puikus itališko stiliaus skonių derinys, puikiai tinka kaip užkandis arba kaip pagrindinis patiekalas.

Kaip pavasario gėlė – LO STRAPPO iš La Primavera pavasario meniu.Plėšyk ir dalinkis stiliaus pica su mocarela ir Vapiano pomidorų padažu, patiekiama su naminiu padažu. Taip pat galite užsisakyti su aštriomis dešrelėmis, bus dar skaniau. Idealiai tinka kaip užkandis, pagrindinis patiekalas arba dalintis su draugais.

NAUJAS desertas WHITE CHOCOLATE & LEMON CHEESECAKE – tikras skanėstas citrusinių ir šiek tiek rūgštokų desertų mėgėjams. Šis baltojo šokolado sūrio pyragas, padengtas citrinine varške, kasdien gaminamas šviežiai ir tik JUMS. Kaip ir visi mūsų desertai.s su draugais.

Jei trokštate kažko gaivaus, pavasariško ir gardaus, La Primavera Ypatingasis meniu yra būtent tai, ko jums reikia. Šie skonių deriniai parinkti, kad primintų Italijos kvapus, jausmus ir skonius, net nekeliaujant. Prisijunkite prie mūsų ypatingos pavasario skonių kelionės.

Peržiūrėkite meniu naujienas.