Heart

Vapiano - šviežumo namai

„Vapiano“ – tai šviežias, kasdieniškas restoranų tinklas, kurio meniu paremtas autentiška ir paprasta itališka virtuve – gaminame picas, makaronus, salotas, užkandžius ir desertus. Mes skiriame ypatingą dėmesį šviežumui ir kokybei, todėl vadinamės „Šviežumo namais“. „Vapiano“ tai puiki vieta greitiems pietums, popietei ar maloniai vakarienei su draugais ar šeima.

„Vapiano“ veikia 5 žemynuose ir 33 šalyse. Šiandien visame pasaulyje jau daugiau nei 230 restoranų. Lietuvoje šiuo metu turime 1 restoraną Vilniuje, Ozo prekybos centre.

„Vapiano Lietuva“ priklauso „Apollo group“, kuri yra didžiausia pramogų grupė Baltijos šalyse. „Apollo group“ priklauso jaukūs Apollo knygynai, modernūs Apollo kino teatrai, „Blender“ sulčių barai ir „Ice-Café“ ledų kavines, itin populiarus greito maisto tinklas KFC (Kentucky Fried Chicken), pramogų kupini „O’Learys“ ir Apollo Bowlingas.

Va Piano – take it easy!

We_love_Pasta

Ateik toks, koks esi.

„Vapiano“ restorane, mes vertiname visus – ateik toks, koks esi! Mes pasisakome už lygybę, nepaisant odos spalvos, religijos ar socialinės padėties. Jei mėgaujiesi gyvenimu ir mėgsti itališką maistą, Tu jau turi viską, ko reikia, kad prisijungtum prie mūsų komandos.

Prisijunk prie mūsų. Tau čia patiks.

Lankstus darbo
grafikas

Pasakyk mums, kiek laiko gali skirti darbui. Darbą „Vapiano“ restorane galima suderinti su viskuo. Gali studijuoti ir skirti laiko šeimai.

Augimas

Mūsų kolegos padės
Tau augti!

Renginiai su
komanda

Vapiano komanda švenčia net mažiausius laimėjimus!

Maistas

„Vapiano” darbuotojams suteikiame 50% nuolaidą visam meniu, o pamainos metu – pietūs nemokami.

Rytiniai susitikimai

Išgerkime kavos! Kiekvieną rytą turime susitikimus, kurių metu geriame kavą, kalbamės apie dienos darbus ir dalinamės idėjomis, kaip dirbti kuo komandiškiau.

Nauji draugai

„Vapiano“ puiki vieta sutikti nuostabius žmones iš viso pasaulio.

Šeima

Mes didžiuojamės įvairia Vapiano komanda ir prieštaraujame diskriminavimui dėl odos spalvos, lyties, šeimyninės padėties ar bet kokių kitų priežasčių.

Maistas

Visada šviežias ir pagamintas su meile! Kruopščiai atrinkti ingredientai ir švieži makaronai leidžia užtikrinti nepriekaištingą kokybę.

Interjeras

Mūsų restorane rasi jaukų interjerą, kuriame leisti laiką su draugais yra tikras malonumas.

Komunikacija

Svečius laikome savo gerais draugais, kurių visada laukiame sugrįžtant pas mus.

Patirtis

Kiekviena diena Vapiano yra įdomi, įvairiapusė ir leidžianti tobulėti. Mūsų tikslas - suteikti Tau naujų žinių ir įdomių patirčių!

Virtuvės darbuotojas (-a)

Jei mėgsti gaminti ar nori išmokti, tuomet ši pozicija skirta Tau.

Mes turime puikius kolegas, kurie gali viso to išmokyti, lankstų darbo grafiką, motyvuojančią premijų sistemą ir itališkus receptus, kuriuos galiausiai prisiminsi ir naudosi savo namuose.

Aptarnaujantis personalas

Ar Tau patinka bendrauti su žmonėmis? Galbūt norėtum prisijungti prie aptarnaujančio personalo?

Čia laukia įvairių iššūkių pilnos ir įdomios užduotys, kurias nesunkiai įveiksi, jei esi motyvuotas ir pozityvus. Šios dvi savybės yra svarbiausios norint prisijungti prie Aptarnaujančio personalo komandos.

Indų plovėjas (-a)

Kiekviename restorane yra reikalingas Indų plovėjas (-a). Prisijungęs (-usi) prie mūsų galėsi palaikyti personalą ir tapti svarbia komandos dalimi.

Mes galime pasiūlyti stabilią darbo vietą ir šiltą kolektyvą.

Pamainos vadovas (-ė)

Ar esi atsidavęs (-usi), pastebi smulkmenas ir mėgsti sistemingą darbą? Gali tapti pavyzdžiu mūsų komandai ir ją motyvuot? Ar manai, kad žinai, kaip vadovauti komandai yra geriausia?

Tuomet prisijunk prie mūsų ir tapk Pamainos vadovu (-e).
Play Video