DUK - KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI – TAI, KĄ VISUOMET NORĖJOTE SUŽINOTI.

Pavadinimas VAPIANO kilęs iš itališkos patarlės „Chi va piano va sano e va lontano“, reiškiančios, kad į viską žiūrėdami paprasčiau būsite sveikesni ir gyvensite ilgiau. Mums belieka su tuo sutikti.

Pirmasis VAPIANO restoranas buvo atidarytas 2002 m. Hamburge, Vokietijoje.

Jūsų asmeninis skonis mums labai svarbus. Būtent todėl galite savo individualius pageidavimus išsakyti kasoje, tiesiai mūsų VAPIANISTAMS. Be to, ant stalo rasite žolelių, druskos, pipirų ir net įvairių rūšių aliejaus, kad patiekalą pagardintumėte pagal savo skonį.

Žinoma – galite mums paskambinti ir pasiimti maistą iš restorano jums patogiu metu. Taip pat užsakymą galite pateikti tiesiai restorane.

Šviežumas ir aukšta produktų kokybė mums labai svarbūs. Būtent todėl savo gamyklėlėje „Pasta Manifattura“ kasdien gaminame makaronus, kad galėtume užtikrinti geriausią skonį.

Be abejo! Savo restoranuose turime specialių vaikams skirtų kampelių ir siūlome specialių vaikiškų patiekalų. Tarp mūsų stalų galima pravažiuoti su vaikišku vežimėliu, kurį čia galėsite ir palikti, kol mėgausitės pietumis ar vakariene.

Norime pasidalyti gaminimo ir bendro valgymo su draugais ir šeima atmosfera. Sėdint už didelių mūsų stalų bus lengva bendrauti ne tik su jais, bet ir su kitais žmonėmis, kurių galbūt kol kas nepažįstate.

Taip, jų galite lengvai nusipirkti mūsų restoranuose. Dovanų kupono kaina – 5 EUR.