Visada šviežias ir nuolat šurmuliuojantis – „Vapiano“ tinklaraštis.

Mums patinka jus lepinti gardžiais makaronais

Vapiano yra itališko stiliaus ir šviežio kasdienio restorano prekės ženklas visame pasaulyje. Visas meniu sudarytas pagal itališkos virtuvės receptus su žiupsneliu improvizacijos. Ypatingą dėmesį skiriame šviežių produktų kokybei, todėl mūsų šūkis yra Vapiano – šviežumo namai. Mes tiesiog mėgstame šviežius makaronų patiekalus ir norime jais dalintis su jumis šiandien, rytoj ir dar daugelį metų.

Vapiano pasta Bolognese

Vapiano restorano vizitinė kortelė – švieži  makaronai.  Juos gaminame restorane kiekvieną dieną! Mums tai daugiau nei tik makaronai – mums tai meilė makaronams, dėl kurių jie yra tokie skanūs.

Skamba paprastai, bet iš tikrųjų tai yra meno kūrinys. Patiems geriausiems makaronams reikia tik dviejų ingredientų: vandens ir kietųjų kviečių manų kruopų. Kietuosius kviečius pasirinkome todėl, kad verdant jie lieka “al dente” nuostabiai lengvo skonio, auksinės spalvos, bei nepervirti. Gaminame 8  makaronų rūšis: „Tagliatelle“, „Penne“, „Campanelle“, „Spaghetti“, „Linguine“, taip pat pilno grūdo makaronus.

Makaronų gaminimo mašina yra specialiai sukurta Vapiano restoranui. Makaronų gaminimo mašinos pagalba galime pasiekti idealų ingredientų santykį tobuliems makaronams, bet ir galime pagaminti įvairių formų makaronus, tiesiog pakeisdami jų formas ir staiga lingviniai tampa spagečiais! Ilgieji makaronai švelniai supjaustomi rankomis, o po to supakuojami į restoranuose matomus maišelius. Tokiu būdu mūsų darbuotojai darbo vietoje turi šviežius makaronus, skirtus skaniems patiekalams gaminti. Nors makaronai verda tik 90sekundžių, padažai ruošiami WOK keptuvėje iš kruopsčiai atrinktų ir šviežių ingridientų, kad būtų sukurtas vienas iš mūsų naminių makaronų šedevrų.

Ar žinote, kad virti al dente (al-DEN-tay) pažodžiui reiškia „į dantį“. Makaronai turi būti šiek tiek kieti ir nepervirti. Tai vienintelis būdas patiekti gardžius makaronus.

Be visa ko, neužtenka tik aukštos kokybės ingridientų, dar būtinai reikia žiupsnelio meilės. Dabar jūs žinote, kaip mes gaminame šviežius Vapiano makaronus. Visas meniu sudarytas iš paprastos itališkos virtuvės su šiek tiek improvizacijos – be makaronų gaminame picas, salotas, užkandžius ir desertus, taip pat gaminame veganiškus ir vegetariškus patiekalus.

Leiskite mums palepinti jus gardžiausiais makaronais ir kartu kurkime skonių prisiminimus. Keptuvės jau šildomos ir laukia jūsų apsilankant Vapiano restorane.