Visada šviežias ir nuolat šurmuliuojantis – „Vapiano“ tinklaraštis.

Nuo jaunos entuziastingos alyvuogės iki pasitikinčios superžvaigždės!

Vapiano restoranams Baltijos šalyse ir Suomijoje vadovauja nuolat besiplečianti sėkminga Estijos įmonė Apollo Group, kuri yra didžiausia pramogų grupė Baltijos šalyse.

Mes plečiamės ir laukiame ambicingų žmonių. Vapiano šeima visada padeda kiekvienam komandos nariui siekti savo tikslų ir tai darydamas kiekvienas gali likti savimi – mes vertiname skirtingas asmenybes ir manome, kad tai suteikia spalvų kiekvienai mūsų darbo dienai. Kaip sakoma mūsų žmogiškųjų išteklių skyriuje: „Tu gali būti bet kas ir tapti tuo, kas tau patinka“.

Chi va piano, va sano e va lontano“ tai italų patarlė kuri sako – „Jei į gyvenimą žiūrėsi lengvai ir atsipalaidavęs, gyvensi sveikiau ir ilgiau“. Būtent tokį požiūrį matote kiekvieną dieną Vapiano restoranuose – tiek mūsų svečių, tiek darbuotoja.

Tik šaunių darbuotojų dėka Vapiano yra toks, koks yra šiandien. Didžiuojamės puikia Vapiano komanda, kuri viską daro su meile. Nuo puikaus maisto iki mandagaus aptarnavimo – tai komandinis darbas, o Vapiano – tai komandinė dvasia, kuri apšvies atmosferą ir padarys mūsų svečių apsilankymus įsimintinus.

Mes ieškome entuziastingų ir aistringų žmonių, kurie pasirūpintų restorano svečiais. Ieškome žmonių – norinčių lavinti savo talentus, augti kartu su Vapiano ir didžiuotis  dirbamu darbu, bei tapti mūsų svečių bičiuliais kurie gamina skanų maistą ar tobuliausią kavą.

Mes siūlome: tobulėjimo galimybes ir augimą įmonėje. Nuo virtuvės darbuotojo iki baristos ir galiausiai iki restorano vadovo. Siūlome augti, tobulėti, mokytis ir būti geriausiu Vapiano restorane.

Kas iš tikrųjų yra „Olive“, „Vapianist“, „Star“ ar „Superstar“ ir koks tarp jų skirtumas?

Kaip viskas vyksta? Kai randame tinkamą komandos narį jis gauna mokymą iš mūsų jau seniau dirbančių darbuotojų. Tuo metu, kai mūsų naujoji kylanti žvaigždė mokosi ant krūtinės jis visada turi ženkliuką „Vapianisti in training“, kuris rodo, kad jis mokosi ir gali nesugebėti atsakyti į visus klausimus, kurių turi restorano svečiai.

Po mokymų, kurie priklauso nuo stotelės, ženkliuką “Vapianisti in training“ keičia ženkliukas “Olive” – dirbama savarankiškai, tačiau dar laukia daugiau sužinoti apie visas mūsų stoteles – makaronus, picą ir salotas.

„Olive“ ženkliuką keičia „Vapianist“ ženkliukas, kuris reiškia jog jau turi visas žinias bent vienoje stotyje.

„Vapianist“ ženkliuką keičia “Star” ženkliukas, kuris reiškia jog lengvai valdo visas tris stoteles ir akimirksniu žino visus stebuklingus receptus.

Ir paskutinis, ir ne mažiau svarbus dalykas. Nuo “Star” iki “Super Star”, kuri, viską žino apie „Vapiano“ ir yra restorano ambasadorius. Jį galite pamatyti kiekvienoje stotelėje, nes jis tikrai panašus į superžvaigždę – talentingas ir spindintis kaip žvaigždė.

Nuo jaunos entuziastingos alyvuogės iki pasitikinčios superžvaigžės – laukia tikrai šauni kelionė, tiesa?

Jei viskas, ką skaitote, skamba linksmai ir jaudinančiai, šaukiame jums visiems: „Paimkite ateitį į savo rankas ir ženkite pirmąjį žingsnį. Mes jau jūsų laukiame! „

Daugiau apie mus ir atviras pozicijas rasite čia!