Visada šviežias ir nuolat šurmuliuojantis – „Vapiano“ tinklaraštis.

Pagal jūsų skonį ir šalia jūsų

Ar „Funghi“ pica kepama su šviežiais grybais? Ar tikrai picos tešla yra pačių gaminta? Ar padaže esantys aromatingi prieskoniai gaminami iš šviežių žolelių, o ne skonio stipriklių?

Tokių klausimų mes laukiame, tačiau atsakymas į juos nėra savaime suprantamas. Mes esame ypatingi, nes kiekvieną dieną šviežius „Vapiano“ patiekalus ruošia mūsų virėjai. „Ar galėtumėte į mano patiekalą dėti mažiau česnakų ir aitriųjų paprikų?“, „Ar galima ant picos uždėti daugiau saliamio?“, „Ar mano „Carbonara“ makaronų padažą galite paruošti su bazilikais, o ne su petražolėmis?“ – mūsų atsakymas į visus šiuos klausimus yra vienas: taip, galime! Svečių pasitenkinimas mums yra labai svarbus! Tik jūs nusprendžiate, ką norite matyti savo lėkštėje. Daugiau aitriųjų paprikų? Jokių problemų! Daugiau česnakų? Irgi galima! Tiesiog paprašykite ir mes pridėsime!

Šviežia ir paruošta specialiai jums.

Restorano „Vapiano“ pagrindas – pagarba autentiškam, geram ir ypač šviežiam maistui. „Vapiano“ meniu sudaro klasikiniai ir populiarūs patiekalai, taip pat naujos tradicinių receptų versijos. Restoranas „Vapiano“ savo svečiams siūlo šviežiausias picas, makaronus, itališkus užkandžius ir salotas.

„Vapiano“ restoranų rasite Taline ir Tartu. Tai ideali vieta laisvalaikiui po darbo ir poilsiui savaitgaliais. Be to, čia galite skaniai ir sveikai papietauti per pietų pertrauką ar užsimanę pavalgyti ne namuose.

Užsisakykite išsinešti! Mėgaukitės „Vapiano“ patiekalais, kad ir kur būtumėte. Jei negalite pavakarieniauti restorane, skonio potyriais galėsite pasimėgauti bet kokioje vietoje – tiesiog pateikite užsakymą!

Ar žinojote, kad „Vapiano“ dėžutės, į kurias pakuojamas išsinešamas maistas, yra daugkartinio naudojimo ir populiarios namuose? Gal ir jums reikia ką nors kompaktiškai ir smagiai supakuoti?

Take-Away