Pastos recepto registracija baigėsi.Grįžkite 10.04 ir pamatysite 10 finalininkų receptų bei galėsite balsuoti už savo favoritą!

Ačiū, Jūsų balsas išsiųstas.O kol kas ateikite pasimėgauti geru maistu su kodu VAPIANO20 ir gaukite 20 % nuolaidą. Kodas galioja iki 22.10.25.

VAPIANO ŽAIDIMO TAISYKLĖS

Žaidimo organizatorius – Piano Ozas, UAB, toliau – organizatorius.

Piano Ozas UAB
Jogailos st 4,
Vilnius LT 01402
Reg.No 302479506
VAT LT100005484814

Žaidime dalyvauja visi, kurie užregistruoja savo pastos receptą https://vapiano.lt/pasta/. Vertinimo komisija finalui ir viešam balsavimui atrinks 10 pastos receptų. Laimėjęs pastos receptas vienus metus bus Vapiano meniu. Prizai atiteks receptų kūrėjams, finalininkams, nugalėtojui ir balsuotojams.
1. Vapiano žaidimas vyks visuose Vapiano restoranuose nuo 2022-09-19 iki 2022-11-06.
2. Akcijos organizatorius – Piano Ozas, UAB, toliau – organizatorius.
3. Akcijos taisyklės skelbiamos svetainėje https://vapiano.lt/pasta/
4. Akcijos laikotarpiu galimi prizai:
Pastos žaidimo finalininkai: Vapiano dovanų kortelė visam meniu (30 € vertės);
Pastos žaidimo laimėtojui: Vapiano dovanų kortelė (200 € vertės);
Visiems balsuojantiems dalyviams: nuolaidos kodas, t. y. -20 % nuolaida kitam užsakymui Vapiano.
5. Vienas asmuo gali pateikti vieną pastos receptą.
6. Vienas asmuo gali balsuoti vieną kartą ir pasirinkti vieną receptą, už kurį balsuoti.
7. Akcijos dalyvių skaičius neribojamas.
8. Asmenys, pateikę pastos receptą, ar balsuojantys asmenys sutinka, kad organizatorius perduotų akcijos laimėtojų duomenis reikalingais kontaktais, kad šie galėtų susisiekti su laimėtojais.
9. Privatumo politiką galite rasti adresu: https://vapiano.lt/privatumo-politika/.
10. Piano Ozas, UAB, yra atsakingas žaidimo metu surinktų asmens duomenų tvarkytojas.
11. Nugalėtojo duomenys (vardas ir laimėtojo pastos receptas) bus skelbiami Vapiano svetainėje, socialiniuose tinkluose ir restorane (meniu), o nuotraukos, susijusios su prizo įteikimu ir pačiu prizu, gali būti panaudotos organizatoriaus žiniasklaidoje be laiko ir teritorinių apribojimų.
12. Su laimėtoju bus susisiekta organizatoriui pateikta kontaktine informacija.
13. Prizai negali būti išmokami grynaisiais ar keičiami į kitus prizus. Organizatorius prisiima atsakomybę už visų įstatymuose numatytų mokesčių, susijusių su laimėjimu, sumokėjimą.
14. Akcijoje negali dalyvauti akcijos organizatorius ir susiję asmenys.
15. Nesilaikant akcijos taisyklių arba pateikus melagingus ar netikslius akcijos dalyvių duomenis, akcijos organizatorius neatsako už dalyvių pašalinimą iš akcijos ir prizo neišdavimą.
16. Visi ginčai, kylantys dėl akcijos, bus sprendžiami pagal LIETUVOS RESPUBLIKOS įstatymus.
17. Esant nenugalimos jėgos aplinkybėms (force majeure), organizatorius turi teisę vienašališkai atšaukti žaidimą, apie tai pranešdamas www.vapiano.lt svetainėje.
18. Visos pretenzijos, susijusios su akcijos organizavimu ir (arba) vykdymu, turi būti siunčiamos raštu akcijos organizatoriui: info@vapiano.lt.
18.1 Į gautus skundus bus atsakyta per 3 darbo dienas.
19. Papildomą informaciją apie akciją galite gauti el. paštu: info@vapiano.lt.
20. Laimėjimo atveju su žaidimu susijusi informacija ir asmens duomenys bus paskelbti žaidimo publikavimo vietoje ir, prireikus, perduoti bendradarbiavimo partneriui. Be to, jūsų duomenys gali būti perduoti kitoms šalims, jei tai būtina Vapiano teisėms apginti (pavyzdžiui, teismams, skolų išieškotojams, tuo atveju, jei sutikote gauti geriausius Vapiano pasiūlymus, rinkodaros pranešimus; jei nebenorite gauti rinkodaros pranešimų, galite atsiųsti prašymą atsisakyti el. pašto adresu info@vapiano.lt).

Tai Vapiano gerbėjų sukurti pastos receptai. Vienas pastos receptas iš visų finalininkų iš tikrųjų pateks į Vapiano meniu, todėl balsuokite už savo mėgstamiausią receptą.

Pasta Vilnius
Spaghetti makaronai su sultinga jautiena, svogūnais, čili pipirais, grietinėlės ir pomidorų padaže, papuošta petražolėmis ir bazilikais.
Pasta La Finalle
Fusilli makaronai su aštriomis itališkomis dešrelėmis, traškia šonine, raudonaisiais svogūnais, česnakais, vyšniniais pomidorais, grietinėlės ir pomidorų pastos padaže, papuošta raudonėliais ir bazilikų padažu.
Pasta Antaloni
Tagliatelle makaronai su karališkomis krevetėmis, šonine, česnakais, laiškiniais svogūnais, cukinijomis, grybais, vyšniniais pomidorais grietinėlės padaže, papuošta gražgarstėmis.
Vidmantas Pasta Sočioji
Fusilli pasta su aštriu saliamiu, šonine, česnakais, vyšniniais pomidorais, paprikomis, raudonaisiais svogūnais, pievagrybiais grietinėlės padaže, papuošta petražolėmis ir pipirais.
Gabrielė Pasta Pastallino
Fusilli pasta su daržovių mėsa, česnakais, morkomis, kininiu kopūstu, grietinėlės padaže, pagardinta itališku kietuoju sūriu ir papuošta baziliko lapeliu.